Laisvi paveikslai/Available paintings

Šioje galerijoje rasite paveikslus, kuriuos galima įsigyti iš karto. Dėl kainų ir pristatymo prašom susisiekti el. adresu aurelija.krisciunaite@gmail.com arba telefonu +37060804554.

Gyvai paveikslai atrodo daug įspūdingiau, taigi susidomėjusius kviečiu apžiūrėti gyvai Vilniuje arba Vilniuje galiu atvežt išsirinktus paveikslus į “primatavimą”, kad būtų aiškiau, kuris paveikslas gražiausiai atsiskleis jūsų namų erdvėje.

Bendrą paveikslų galeriją, kurioje sudėti ir naujus šeimininkus jau radę paveikslai, galite apžiūrėti atsidarę skiltį PAVEIKSLAI.. Jei jums patinkantis kūrinys jau parduotas, visuomet galima sukurti kažką panašaus ir pritaikyti jūsų poreikiams. Tapau ir pagal individualų užsakymą – tuomet tematiką, išmatavimus ir koloritą deriname pagal kliento pageidavimus ir poreikius.

Visgi net ir individualiai užsakomi mano darbai gimsta pagal intuityvios tapybos principą, kuriame vaizdiniai ir visa kita ateina iš Srauto, o ne pagal griežtą išankstinį planą ir iš proto kontrolės. Todėl kiekvienas darbas yra stebuklas, nuotykis ir staigmena tiek klientui, tiek ir man pačiai. Daugiau apie programinius, intuityvios tapybos paveikslus esu papasakojusi šiame straipsnyje. https://lila.lt/dailininke-aurelija-krisciunaite-jusu-siela-jau-zino-ko-atejo-tereikia-ja-isgirsti/

Na, o mano paveikslų klientų atsiliepimus galite rasti skiltyje Atsiliepimai.

Na, o čia sudėjau darbus apžiūrėjimui iš arčiau ir su paveikslo istorija bei įrašytomis programomis.

Mūza, 100×70 (akrilas ant drobės) – 550 EUR

Apie šio paveikslo istoriją ir įrašytas programas skaitykite čia: https://tapybapaveikslai.com/portfolio/muza-100×70/

Tenai, 80×60 (akrilas ant drobės)- 300 EUR

Apie šio paveikslo istoriją ir įrašytas programas skaitykite čia: https://tapybapaveikslai.com/portfolio/tenai-80×60/

“PAVASARIS” 80×80 (akrilas ant drobės)- 400 EUR

Apie šio paveikslo istoriją ir įrašytas programas skaitykite čia: https://tapybapaveikslai.com/portfolio/pavasaris/

BUČINYS, 80X60 (diptikas iš dviejų dalių) – 300 EUR

Apie šio paveikslo istoriją ir įrašytas programas skaitykite čia: https://tapybapaveikslai.com/portfolio/diptikas-bucinys-80×60/