Paveikslai/Gallery

Galerijoje apačioje galite peržiūrėti mano tapybos darbus. Vieni iš jų jau iškeliavo pas užsakovus ar gavėjus, bet dar yra keletas laukiančių savo naujų namų ir šeimininkų… Prie tų paveikslų, kurie jau parduoti, rasite užrašą SOLD. Tie, kurie vis dar laisvi, yra sudėti skiltyje LAISVI PAVEIKSLAI. 

Tapybos darbų galerija yra nuolatos atnaujinama. Visi paveikslai yra tapyti ant drobės naudojant akrilą ar mišrią techniką. Jūsų pasirinkimui yra ir mažų, ir didelių išmatavimų darbų. Pristatymas vykdomas visame pasaulyje paštu. Vilniaus miesto ribose darbus galima “pasimatuoti”, o pristatymas miesto ribose yra nemokamas.

Tapau ir darbus pagal individualų užsakymą. Tokiu atveju kartu deriname spalvinę gamą, tematiką ir išmatavimus pagal kliento poreikius ir interjerą.

Sudomino kuris nors konkretus tapybos darbas? Norėtumėte sužinoti daugiau apie kainą, pristatymą ar užsakyti paveikslą pagal asmeninį užsakymą? O gal patiko kuris nors darbas, bet norėtumėte tokio, tik kitoje spalvinėje gamoje ar kitokių išmatavimų?

Visais šiais klausimais rašykite man e-mailu aurelija.krisciunaite@gmail.com. Labai lauksiu jūsų laiškų. 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s