Rekomendacijos

Su džiaugsmu ir dėkingumu dalinuosi savo paveikslų pirkėjų, užsakovų ir gerbėjų autentiškais atsiliepimais.


“Paveikslai, kurie žavi, įtraukia, pasakoja istoriją, kviečia nuotykiui, verčia nerti gilyn yra tai, ko ieškojau daug metų! Aurelija – nepaprasta tapytoja, nuostabus žmogus. Ji geba išgirsti, suprasti, pajausti ir perteikti tai drobėje. Mūsų namams tapytas paveikslas pranoko lūkesčius ir užpildė tuštumą! Tai tarsi nepaprastos knygos viršelis, kurios istorija ir turinys žinomas tik mums….AČIŪ ♡”

LINA


“Jau praėjo keletas mėnesių nuo to laiko, kai Tavo sukurti ypatingi paveikslai atkeliavo į mano erdvę. Nestebino mūsų tai, kad jie kalbėjo patys už save ir viskas buvo jaučiama, akivaizdu, labai natūralu. Tuo pačių – jie stebuklingi, gydantys, auginantys, atveriantys erdves naujiems suvokimams. AČIŪ. Jie transformuoja realybę, gydo vidinius skaudulius ir išlaisvina. AČIŪ.”

MARIJA


“Rekomenduoju!!! Man Aurelijos paveikslai akimirkos meditacija. Kuo daugiau žiūri, tuo daugiau atsiskleidžia savo paties sielos gelmės. Džiaugiuosi, kad kelių paveikslų gimimą ir transformacijas teko stebėti gyvai.”

VILMA


“Aurelijos paveikslai – dvelkiantys šiluma, harmonija, jungiantys Visatos ir šio pasaulio taškus. Besigėrint tapyto paveikslo meistriškumu, gali ne tik matyti, bet ir pajusti… Turbūt todėl, kad Aurelija moka savo šviesiu ir gražiu vidumi pajausti, kokios idėjos, mintys gyvena klientų galvose 🙂 Turėdama Aurelijos paveikslą jaučiu kiek pozityvios energijos iš jo sklinda. ❤ Ačiū.”

JOLANTA


“Nuostabūs, magiški darbai ❤️ Kitaip ir būti negali, nes autorė – žmogus girdinti savo Sielos šnabždesį, jaučianti Visatos vibracijas ir švenčianti gyvenimą kasdienybėje. Rekomenduoju!”

AUŠRA


“Aurelijos paveikslai – unikalūs, kaip ir ji pati, spalvingi, dvasingi, pripildantys erdvę, kurioje jie apsigyvena, gera aura.”

RŪTA L.


“Labai rekomenduoju! Kūryba per gilų vidinį pajautimą.”

VAIDA


“Jau seniai mūsų sieną namuose puošia didelis autorės darbas, kuriuo labai džiaugiamės. Puikiai pagauta idėja ir mūsų vizijos, žiūrisi labai gražiai, pastebi visi svečiai:)”

RŪTA S.