Atsiliepimai

Taip vienas iš mano pagal užsakymą kurtų paveikslų atrodo naujuose namuose.

Su džiaugsmu ir dėkingumu dalinuosi savo paveikslų pirkėjų, užsakovų ir gerbėjų autentiškais atsiliepimais.


“Aurelija, dėkoju Tau už šią nuostabią dovaną!

 Šis paveikslas, jo esmė,- tai, ko šiuo metu man labiausiai reikia. (nors iki paveikslo užsakymo taip nemaniau:)) Jis jaudina iki ašarų.

Iš tiesų, jis ne tik nuostabiai gražus, spinduliuojantis, bet ir turtingas bei gilus, kiekvieną kartą žvelgiant į j atsiveria šiek tiek daugiau..

Tesipildo ši savęs priėmimo, meilės sau programa džiaugsmingai ir lengvai (kaip viena moteris palinkėjo)! Myliu save ir Gyvenimą, ir atsiveriu Šviesai! Ačiū. “

LAIMA


“Dėkoju tau, Aurelija, už nuostabų, įspūdingą darbą. Tokį stiprų, tokį gyvą, kad atrodo įtraukia ir nebepaleidžia. Realybėje jis toks įspūdingas, kad neįmanoma atsitraukti. Tokio energetiškai stipraus darbo, kuriame būčiau įrašyta aš pati su savo pajautimu ir istorija, dar nesu turėjusi. Tikiu, kad jis lydės mane visą gyvenimą.”

VIKTORIJA


“Pragyvenus šeimoje 30 metų kartu, supranti, kokia tai – didelė Vertybė. Vertybė, kurią per vargus, džiaugsmus du žmonės augina daugelį metų. Vertybė, kurią puoselėti norisi ir toliau.

Gera, kai ją įprasminti padeda tapybos darbai, alsuojantys palaima. Darbai, kurie kalba su tavimi, apie tave. Ačiū, Aurelija, ne tik už nuostabų paveikslą, mandalą, tačiau ir nuostabius žodžius bei palinkėjimus mūsų šeimai. Ačiū !!! Jūs -nuostabi kūrėja.”

JŪRATĖ


“Žiūrėdama į Aurelijos tapybą online puslapiuose, visuomet jaučiau ypatingą jų energetiką, o jos kūrybos aprašymai dar labiau žavėjo.. Šiandien grožiuosi Aurelijos tapybos darbu savo namuose. Kiekvieną sykį į jį žiūrėdama matau kažką nauja, ypatinga, jaučiu, kad su manimi šis kūrinys kalba..

Tai nėra tai, ką užsakiau – tai yra daug daugiau, daug giliau.. Aurelija pirmiausia siekė pažinti mane, mano lūkesčius, svajones, pajautimus. Ir tapė su manimi.

Jau vien bendravimas su Aurelija man yra kaip eliksyras sielai.. Tai ypatingo gylio ir pajautimo Kūrėja, tapanti iš Šaltinio.. lyg nežemiška.. Jaučiu ypatingą energiją, kaskart randu kažką naujo.. tiesiog negaliu atsidžiaugti ir atsižiūrėti.. Paveikslas ne tik atspindi mane, bet ir fantastiškai priderintas prie interjero.. Jaučiuosi palaiminta, dėkoju Aurelijai ir trokštu dar…”

RŪTA M.


“Paveikslai, kurie žavi, įtraukia, pasakoja istoriją, kviečia nuotykiui, verčia nerti gilyn yra tai, ko ieškojau daug metų! Aurelija – nepaprasta tapytoja, nuostabus žmogus. Ji geba išgirsti, suprasti, pajausti ir perteikti tai drobėje. Mūsų namams tapytas paveikslas pranoko lūkesčius ir užpildė tuštumą! Tai tarsi nepaprastos knygos viršelis, kurios istorija ir turinys žinomas tik mums….AČIŪ ♡”

LINA


“Jau praėjo keletas mėnesių nuo to laiko, kai Tavo sukurti ypatingi paveikslai atkeliavo į mano erdvę. Nestebino mūsų tai, kad jie kalbėjo patys už save ir viskas buvo jaučiama, akivaizdu, labai natūralu. Tuo pačių – jie stebuklingi, gydantys, auginantys, atveriantys erdves naujiems suvokimams. AČIŪ. Jie transformuoja realybę, gydo vidinius skaudulius ir išlaisvina. AČIŪ.”

MARIJA


“Rekomenduoju!!! Man Aurelijos paveikslai akimirkos meditacija. Kuo daugiau žiūri, tuo daugiau atsiskleidžia savo paties sielos gelmės. Džiaugiuosi, kad kelių paveikslų gimimą ir transformacijas teko stebėti gyvai.”

VILMA


“Aurelijos paveikslai – dvelkiantys šiluma, harmonija, jungiantys Visatos ir šio pasaulio taškus. Besigėrint tapyto paveikslo meistriškumu, gali ne tik matyti, bet ir pajusti… Turbūt todėl, kad Aurelija moka savo šviesiu ir gražiu vidumi pajausti, kokios idėjos, mintys gyvena klientų galvose 🙂 Turėdama Aurelijos paveikslą jaučiu kiek pozityvios energijos iš jo sklinda. ❤ Ačiū.”

JOLANTA


“Nuostabūs, magiški darbai ❤️ Kitaip ir būti negali, nes autorė – žmogus girdinti savo Sielos šnabždesį, jaučianti Visatos vibracijas ir švenčianti gyvenimą kasdienybėje. Rekomenduoju!”

AUŠRA


“Aurelijos paveikslai – unikalūs, kaip ir ji pati, spalvingi, dvasingi, pripildantys erdvę, kurioje jie apsigyvena, gera aura.”

RŪTA L.


“Labai rekomenduoju! Kūryba per gilų vidinį pajautimą.”

VAIDA


“Jau seniai mūsų sieną namuose puošia didelis autorės darbas, kuriuo labai džiaugiamės. Puikiai pagauta idėja ir mūsų vizijos, žiūrisi labai gražiai, pastebi visi svečiai:)”

RŪTA S.