Atsiliepimai

Taip vienas iš mano kurtų paveikslų atrodo naujuose namuose.

Su džiaugsmu ir dėkingumu dalinuosi savo paveikslų pirkėjų, užsakovų ir gerbėjų autentiškais atsiliepimais.


“Miela Aurelija, paveikslas jau pas mane ir jau rado pačią geriausią vietą mano kambaryje. Gėrėsiuos juo labai dažnai, nes prie šio stalo piešiu kiekvieną dieną 💙.

Prieš išpakuodama labai jaudinausi, o pasikabinau ir toks jausmas apėmė, kad paveikslą jau senų seniausiai turiu, kad jis man pažįstamas nuo mažų dienų. Jaučiu jį savo nugara, į jį nežiūrėdama, jaučiu jį kaip apglėbimą ir padrąsinimą, kad viskas yra gerai. Savo kūrybos kambaryje išsyk jaučiausi neapsakomai saugiai ir ramiai, labai gera aura, nesinori niekur išeiti, tik piešti ir kurti.

Pasidovanojau sau labai vertingą, neįkainojamą dovaną, kurią ne tik matau akimis, bet ir jaučiu širdimi.

“Paleisk savo baimes… Atsiverk savo tėkmei, kurioje tavo talentai tespindi lyg deimantai tavo karūnoje” – tai vienas gražiausių palinkėjimų, kokį esu gavusi.

Nuoširdžiai ir giliai – ačiū ❤️❤️❤️

DIANA


“Džiaugiuosi tuo momentu, kai pajutau, jog noriu noriu Aurelijos darbo, dabar tas laikas…Mūsų bendravimo -tiek žodžiu, tiek  žinutėmis, tiek pajautimu ir vibracijomis- procesas buvo glaudus ir gilus. Tarp Aurelijos potėpių ir manyje kylančių vaizdinių, skambančių iš erdvės žodžių  buvo darnus sinchroniškas  judėjimas.


Paveikslui pasiekus namų erdvę, aplankė itin stiprios vibracijos- pasąmonėje kalbėjo protėviai, girdėjau jų perduodamas žinutes.


Sutelkus dėmesį į kosminę gimdą atsidūriau pirmosios guminės  moters gimdoje ir išgirdau visų protėvių  balsų darną ,,Tu šventovėje- galingoje protėvių energijos šventovėje”.


Šiandien su manimi bendravo šis moters veidas, jos siela


 Ir perdavė tokius žodžius : Darbas – dieviškumo įsikūnijimas, eik savo keliu.


Tuomet rankų delnuose iš  spindulių virš kosminės gimdos pajutau stiprų energijos  spaudimą, kuriam atslūgus didelis srautas su spaudžiančia jėga ėmė spausti, slėgti, skverbtis iš viršugalvio.
Esu  stipri ir tvirta, nes dar ir dar kartą gavau  patvirtinimą, jog esu saugoma, globojama, lydima….

Su meile, šiluma,

Violeta


Aurelija, paveikslas su ugningaja dama atvažiavo saugiai.

Pirmi įspūdžiai: wow kokia ji galinga, kokia ugninga, kokia turtinga, šalia lygevertiškai stovėti reikia drąsos, dar turiu pasistiebti, sutvirtėti, nurimti, savo savivertę paauginti. Įdomiausia, kad ji keičia nuotaikas, priklausomai iš kurio kampo žiūrėsi, kartais ji man atrodo liūdna, tik ašaros ant skruosto trūksta, kartais rami ir susikaupusi, gal net griežtoka, o šįryt man ji šelmiška ir seksuali. Pamažėle pradedame kokekuoti, bendrauti, draugauti. Bet neabejotinai joje gyvena tavoji dvasia, tad turėsiu kasdien su kuo pasitarti, kam pasiguosti, su kuo pasidžiaugti, kam pasigirti, paklausti patarimo.

 Didelis ir nuoširdus ačiū už visus gražius ir jaudinančius palinkėjimus, tu nuostabi.

INGRIDA


“Šis paveikslas, nutapytas Aurelijos, yra pati nuostabiausia dovana, kurią esu sau pasidovanojusi. Aš norėjau įsigyti meno kūrinį, o gavau neįtikėtinai daugiau. Aurelija yra tikra sielos ir vidinio pasaulio tapytoja. Ji išjautė ir iš tiesų pamatė mane. Visokią. Ir paslėptų sluoksnių daug, kaip paveiksle.

Aš gavau daugiau nei paveikslą, kuris gražiai kabėtų ant mano namų sienų. Aš gavau dalelę savęs išreikštą materijoje. Gyvą kūrinį, kuriame matau besiskleidžiančias savo istorijas. Priminimą apie save gražiausiose spalvose ir formose.

Esu begalo tau dėkinga, Aurelija, kad daliniesi savo talentu. Už tai, kad taip nuoširdžiai ir giliai bendrauji ir išjauti. Ir kad taip nuostabiai ir magiškai gali išreikšti kaip matai ir jauti kitą žmogų. 💗

DAINORA


“Paveikslas mano namuose puikiai dera – spalvos, ornamentai, pati Gaja, užmerktomis akimis, dvelkia tokia ramybe.., Aš vis žiūriu į ją – niekada neatsibosta. Man atrodo aš geriau miegoti pradėjau… Pakabinau svetainėje, kad visi matytų. Man tokį grožį norisi visiem parodyti.

Aurelija – šis paveikslas yra mano siela, gyvenimas, ramybė – tai dalelė manęs, tai, ką jaučiu viduje. Aš su juo kalbuosi… Jis man simbolizuoja taiką ir ramybę. Kadangi paskutiniu metu buvau pavargusi nuo darbų, rutinos, tai dabar jaučiu, kaip sugrįžta ramybė. Jos ir noriu palinkėti mums visiems.

Esu dėkinga tau, Aurelija.”

ASTA


“Aurelija, dėkoju Tau už šią nuostabią dovaną!

 Šis paveikslas, jo esmė,- tai, ko šiuo metu man labiausiai reikia. (nors iki paveikslo užsakymo taip nemaniau:)) Jis jaudina iki ašarų.

Iš tiesų, jis ne tik nuostabiai gražus, spinduliuojantis, bet ir turtingas bei gilus, kiekvieną kartą žvelgiant į j atsiveria šiek tiek daugiau..

Tesipildo ši savęs priėmimo, meilės sau programa džiaugsmingai ir lengvai (kaip viena moteris palinkėjo)! Myliu save ir Gyvenimą, ir atsiveriu Šviesai! Ačiū. “

LAIMA


“Dėkoju tau, Aurelija, už nuostabų, įspūdingą darbą. Tokį stiprų, tokį gyvą, kad atrodo įtraukia ir nebepaleidžia. Realybėje jis toks įspūdingas, kad neįmanoma atsitraukti. Tokio energetiškai stipraus darbo, kuriame būčiau įrašyta aš pati su savo pajautimu ir istorija, dar nesu turėjusi. Tikiu, kad jis lydės mane visą gyvenimą.”

VIKTORIJA


“Pragyvenus šeimoje 30 metų kartu, supranti, kokia tai – didelė Vertybė. Vertybė, kurią per vargus, džiaugsmus du žmonės augina daugelį metų. Vertybė, kurią puoselėti norisi ir toliau.

Gera, kai ją įprasminti padeda tapybos darbai, alsuojantys palaima. Darbai, kurie kalba su tavimi, apie tave. Ačiū, Aurelija, ne tik už nuostabų paveikslą, mandalą, tačiau ir nuostabius žodžius bei palinkėjimus mūsų šeimai. Ačiū !!! Jūs -nuostabi kūrėja.”

JŪRATĖ


“Žiūrėdama į Aurelijos tapybą online puslapiuose, visuomet jaučiau ypatingą jų energetiką, o jos kūrybos aprašymai dar labiau žavėjo.. Šiandien grožiuosi Aurelijos tapybos darbu savo namuose. Kiekvieną sykį į jį žiūrėdama matau kažką nauja, ypatinga, jaučiu, kad su manimi šis kūrinys kalba..

Tai nėra tai, ką užsakiau – tai yra daug daugiau, daug giliau.. Aurelija pirmiausia siekė pažinti mane, mano lūkesčius, svajones, pajautimus. Ir tapė su manimi.

Jau vien bendravimas su Aurelija man yra kaip eliksyras sielai.. Tai ypatingo gylio ir pajautimo Kūrėja, tapanti iš Šaltinio.. lyg nežemiška.. Jaučiu ypatingą energiją, kaskart randu kažką naujo.. tiesiog negaliu atsidžiaugti ir atsižiūrėti.. Paveikslas ne tik atspindi mane, bet ir fantastiškai priderintas prie interjero.. Jaučiuosi palaiminta, dėkoju Aurelijai ir trokštu dar…”

RŪTA M.


“Paveikslai, kurie žavi, įtraukia, pasakoja istoriją, kviečia nuotykiui, verčia nerti gilyn yra tai, ko ieškojau daug metų! Aurelija – nepaprasta tapytoja, nuostabus žmogus. Ji geba išgirsti, suprasti, pajausti ir perteikti tai drobėje. Mūsų namams tapytas paveikslas pranoko lūkesčius ir užpildė tuštumą! Tai tarsi nepaprastos knygos viršelis, kurios istorija ir turinys žinomas tik mums….AČIŪ ♡”

LINA


“Jau praėjo keletas mėnesių nuo to laiko, kai Tavo sukurti ypatingi paveikslai atkeliavo į mano erdvę. Nestebino mūsų tai, kad jie kalbėjo patys už save ir viskas buvo jaučiama, akivaizdu, labai natūralu. Tuo pačių – jie stebuklingi, gydantys, auginantys, atveriantys erdves naujiems suvokimams. AČIŪ. Jie transformuoja realybę, gydo vidinius skaudulius ir išlaisvina. AČIŪ.”

MARIJA


“Rekomenduoju!!! Man Aurelijos paveikslai akimirkos meditacija. Kuo daugiau žiūri, tuo daugiau atsiskleidžia savo paties sielos gelmės. Džiaugiuosi, kad kelių paveikslų gimimą ir transformacijas teko stebėti gyvai.”

VILMA


“Aurelijos paveikslai – dvelkiantys šiluma, harmonija, jungiantys Visatos ir šio pasaulio taškus. Besigėrint tapyto paveikslo meistriškumu, gali ne tik matyti, bet ir pajusti… Turbūt todėl, kad Aurelija moka savo šviesiu ir gražiu vidumi pajausti, kokios idėjos, mintys gyvena klientų galvose 🙂 Turėdama Aurelijos paveikslą jaučiu kiek pozityvios energijos iš jo sklinda. ❤ Ačiū.”

JOLANTA


“Nuostabūs, magiški darbai ❤️ Kitaip ir būti negali, nes autorė – žmogus girdinti savo Sielos šnabždesį, jaučianti Visatos vibracijas ir švenčianti gyvenimą kasdienybėje. Rekomenduoju!”

AUŠRA


“Aurelijos paveikslai – unikalūs, kaip ir ji pati, spalvingi, dvasingi, pripildantys erdvę, kurioje jie apsigyvena, gera aura.”

RŪTA L.


“Labai rekomenduoju! Kūryba per gilų vidinį pajautimą.”

VAIDA


“Jau seniai mūsų sieną namuose puošia didelis autorės darbas, kuriuo labai džiaugiamės. Puikiai pagauta idėja ir mūsų vizijos, žiūrisi labai gražiai, pastebi visi svečiai:)”

RŪTA S.