Mandalos

Mano kuriamos mandalos

Esu ne tik tapytoja, bet ir mandalų kūrėja. Tai nedideli, magiški, pozityviomis programomis įkrauti sakralios geometrijos kūriniai. Jos – kaip ir paveikslai – gali ne tik papuošti jūsų namų sieną ar lentyną, bet ir spinduliuoti jums savo stiprią magišką teigiamą energiją.

——————————————————————-

Keletą metų mano studijoje ir namuose gimsta stipria pozityvia energija įkrautos mandalos – akvarelinės, grafinės, pieštos pieštukais, tapytos, koliažinės ir visokios kitokios. Tiek pat metų klausiate manęs, ar jas galima įsigyti.

Iki šiol savo mandalų originalų nei dovanojau, nei pardavinėjau. Norėjosi jas glausti prie širdies ir saugoti – matyt, dėl itin stiprių į jas įdėtų energetinių programų. Tarsi maži vaikai jos turėjo pabūti pas mane, su manim užaugti. Ir štai 2020 metų pavasarį atėjo jausmas, kad esu pasiruošusi jomis dalintis.

Taigi, su džiaugsmu skelbiu savo mandalų pardavimo atidarymą.

Visi mano darbai yra įkrauti. Taip pat jie yra įrėminti ir paruošti kabinti ant sienos ar statyti ant lentynos, kad jums rėminimo ar paspartavimo darbais rūpintis nereikėtų. Vilniuje galima ateit į studiją apžiūrėt ir išsirinkt gyvai, o į kitus miestus ir šalis siunčiu paštu arba per siuntas.

Prie kiekvienos iš parduodamų mandalų rasite nuotrauką su rėmeliu interjere, aprašymą, kokia gi tema pieštas ir įkrautas kūrinys bei kainą. Dėl apžiūrėjimo Vilniuje ar įsigyjimo rašykite man adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Iš arčiau apžiūrėt kiekvieną iš mandalų galite paspaudę ant nuotraukos arba paskaitę išsamų aprašymą po galerija, apačioje. Kainos yra nurodytos prie tų mandalų, kurios dar ieško naujų namų. Jeigu kainos nėra, vadinasi mandala jau parduota.

Jūsų patogumui visos laisvos mandalos, kurias dar galima įsigyti, sudėtos puslapyje Laisvos mandalos.

O dabar išsamiau apie kiekvieną.


“Ugnies mandala”, 50×50 (be rėmo 40×40) – parduota

Tai viena iš ciklo STICHIJOS mandalų, simbolizuojanti ugnies stichiją.

Įkvepianti, energizuojanti, pakraunanti. Ugnis mums gali nušviest kelią tamsoje ir sušildyti. O dar gali sudeginti tai, kas atgyveno, nebereikalinga ir trukdo mūsų ėjimui į priekį. Tokiu būdu ji mus išvalo, transformuoja ir padeda atsinaujinus, pasikrovus šviesios įkvėpimo energijos judėti toliau. Būtent tokias programas ši mandala ir skleis savo naujiems šeimininkams.

Naudotos priemonės: akvarelė ir markeriai ant akvarelinio popieriaus. Prie mandalos puikiai dera juodas modernus rėmelis su baltu paspartu ir organiniu skaidriu stiklu.


“Žemės mandala”, 50×50 (be rėmo 40×40)

Kaina – 70 eur

Antroji mandala iš ciklo STICHIJOS. Šį kartą ją skyriau ŽEMEI.

Kūrinys skirtas susijungimui su maitinančia, gydančia, palaikančia, dosniai ir besąlygiškai mus mylinčia Motina Žeme. Įsižeminimas visuomet atneša gausą, vidinį balansą ir tvirtumą, o taip pat palaikymo jausmą. Taip pat į mandalą įrašiau papildomas programas: pozityvių pokyčių, drąsos būti savimi ir atradus savo Širdies kelią juo eiti.

Naudotos priemonės: akvarelė ir markeriai ant akvarelinio popieriaus. Prie mandalos puikiai dera juodas modernus rėmelis su baltu paspartu ir organiniu skaidriu stiklu.


“Tebūnie”, 31×31

Kaina – 50 eur

Ši mandala – apie lengvumą, kvepiantį jūra, nugludinančia akmenis būtent taip, kaip reikia. Ir apie vidinę vėtrungę, visuomet rodančią teisingas kryptis. Jei jums aktualios paleidimo, lengvumo, vidinės ramybės ir priėmimo programos, jei ieškote savo viduje balanso, aiškios krypties ir pasitikėjimo Vedimu, galbūt tai jūsų kūrinys.

Lengvas, žydras ir jaukus rėmelis su stiklu pabrėžia mandalos programas ir paryškina jos temą.

Atlikta markeriais ir tušinukais.


“Saugau save” 32×32 (20×20 be rėmo) – parduota

Nedidelė, bet stipria programa įkrauta mandala. Ji – apie nesunaikinamą sielos stiprybę, apie žydėjimą ir klestėjimą pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis, apie tikėjimą savimi net tada, kai kiti tavim netiki ir apie gebėjimą savimi pasirūpinti be kitų pagalbos. Tai savipakankamumo  – jausmo, kai pats sau esi geriausias draugas, gynėjas, bendramintis ir gyvenimo meilė, vizualinis atspindys.

Gražus, storas, auksinis rėmas su reljefu ir medžio faktūra bei baltas paspartas prideda mandalai prabangumo ir kontrasto jos subtiliam ramiam mėlynumui. Stiklo rėmuose nėra.

Naudotos priemonės: akvarelė ir markeriai ant akvarelinio popieriaus.


“Pavasario snaigė” 30×30 (akrilas ant drobės) – parduota

Taškavimo technika akrilu ant drobės atlikta nedidelė, bet miela mandala. Mandala nutapyta taip, kad rėminti jos nebūtina.

Čiupinėjant pirštais galima pajausti jos iškilusius kauburėlius, kurie tarsi žmogaus randai pasakoja jos istorija. O istorija yra apie autentiškumą ir drąsą būti savimi. Net jei tu esi snaigė pavasarį, kai viskas aplinkui žydi ir žaliuoja, net jei esi visai ne toks kaip dauguma, esi vertas meilės ir besąlygiško priėmimo. Visų pirma – iš savęs, o tuomet jau ir iš viso pasaulio.

Todėl ši mandala kviečia išdrįsti būti tokiam, koks esi. Net jei esi nepatogus. Net jei priims ne visi – juk visų pritarimo tam, kad išgyventum, ir nereikia.

O dar ji apie sustingusią gražią akimirką, kai tyliai ir jaukiai sėdi apsiklojęs pledu, o už lango sninga. Galbūt žiedais, o gal snaigėm. O gal ir tuo, ir tuo, kaip buvo prieš kelias dienas, žiemai susipynus kojomis su pavasariu. Ir tau taip gražu, kad žvelgi, žaviesi ir mintimis stabdai akimirką.


“Protėvių šauksmas” 30×30 (akrilas ant drobės) – parduota


Ši akrilu ant drobės nutapyta mandala pasakoja istoriją apie tai, kas iš tiesų esame, kai sau nemeluojame ir gyvename savo, o ne kitų mums primestą scenarijų.

O dar apie išsigryninimą, apie praeities išvalymą ugnimi, apie aistrą kurti, apie kibirkštį, lydinčią iš vienos inkarnacijos į kitą, apie tai, kaip įžiebti tą ugnį kituose….

Ji primena apie tai, kad visuomet galime prašyti savo protėvių palaiminimo ir vedimo ir apie tai, kad svarbiausia nesipriešinti tam, kas turi ateiti, turi gimti, imti su meile ir dėkingumu tai, kas duodama, nes būtent tai mums ir yra reikalinga,

Mandala nutapyta taip, kad rėminti jos nebūtina.


“Nakties levandos” 16.5 x 22,5 – PARDUOTA

Ši mažutė, jauki mandalytė gimė kartu su eilėmis, geriausiai papasakojančiomis jos istoriją. Tiksliau pradžioje gimė eilės, o tuomet eilėms vizualizuoti reikėjo “veido”. Juo ir tapo šis kūrinėlis.

NAKTIES LEVANDOS

Ežerai levandų. Kvapnūs ir meduoti.
Sunkias kambarin tarsi mėnesiena.
Ilgesio sakais limpančiom blakstienom
Užtvenkia krūtinę gulantis miegoti.

Išvagoja vokus raštais violeto.
Sekundes ant smilgos veria ir skanauja.
Kol rodyklių dūžių prišienautom saujom
Kalendoriaus lapą nuplėšia iš lėto.

Kur tik bepažvelgsi – ežerai levandų
Daužo širdies krantą šaltos melsvos bangos…
Bet žinau, kad budi, ramų miegą saugo
Angelas, kur veda mano avių bandą.

Naudotos priemonės: akvarelė ir markeriai ant akvarelinio popieriaus. Riešuto medžio spalvos medinis rėmelis puikiai kontrastuoja su mandalos ramiom violetinėm spalvom.


“KLESTĖJIMAS IR GAUSA”, 41X41 (be rėmo 35×35) – PARDUOTA

Gražiame auksiniame rėme po stiklu įsikūrusi grafinė mandala, žėrinti auksu ir skelbianti klestėjimą bei gausą visomis kryptimis.

Šį kartą man mandala pasakojo apie tai, kad visas mūsų gyvenimas susideda iš mūsų pasirinkimų. Mūsų protas yra linkęs mus gąsdinti tuo, kas bus, jei nebūsim tokie, kokius mus nori matyti kiti…Bet kai renkamės ne save, o kažką kitą, tie sprendimai mus ilgainiui suėda iš vidaus. O kai teisingai susidėliojame prioritetus ir veikiame iš meilės bei drąsos būti tuo, kas esame, kai leidžiamės vedami savo širdies, visi sprendimai mums neša gausą ir klestėjimą.

Kai renkiesi meilę, tampi ja pats. O meilė yra gausa visais lygmenimis. Tuomet visų pirma auksine ramybe nušviečia mūsų vidų, tuomet atsispindi kūne ir jo sveikatoje, o tuomet – aplinkoje, darbuose, santykiuose ir, žinoma, mūsų finansinėje gerovėje. Aš renkuosi meilę ir gausą, o jūs?


Gyvybės mandala, 30×30 – parduota

Šamaniškų simbolių, indėniškos prigimties ir gaivališko gyvybingumo kupina mandala. Joje susijungia priešingi poliai ir energijos, vyras ir moteris, vanduo ir ugnis. O iš jų ir gimsta visa tai, kas gyva, kas gydo.

Šalto aukso rėmas puikiai pabrėžia mandalos viduje naudotą auksinį atspalvį.


“Džiaugsmo vibracijos”, 15×15 – parduota

Mažutė mandala, kupina džiaugsmo vibracijų. Tikras, autentiškas džiaugsmas gali paliest širdį kaip mažas saulės spindulėlis ir šildyti ją po truputį besiplėsdamas. Tol, kol visas kūnas ir kiekviena jo ląstelė nuskęsta vibruojančiame džiaugsme. Tokią mandalą smagu pasistatyt ant lentynos ar komodos ir kaskart sau primint džiaugtis. Tuo, kad gyvename, kad kvėpuojame, kad turime vieni kitus ir save patį.

Medinis gelsvas rėmelis puikiai kontrastuoja su violetu.


“Daugiasluoksnis atsivėrimas”, 32×32 – PARDUOTA

Einant gyvenimo keliu ne karta tenka suklysti, nukristi, kelius nusibalnoti. Tuomet gali norėtis supykti, atsitraukti, užsiskleisti ir tūnoti užsidarius.
Ši mandala kviečia atsiverti. Išdrįsti vėl ir vėl iš naujo priimti savo pažeidžiamumą ir parodyti jį tiems, kurie to verti.
Tai daugiasluoksnis atsivėrimas. Visų pirma – sau. O tuomet ir visam pasauliui, jo Kūrėjui, giminingoms sieloms. Tai vidinių dalių sujungimas į visumą, vidinė santuoka, atverianti darną su savim.

Sidabrinis rėmelis su stiklu puikiai pabrėžia sidabrinį mandalos žėrėjimą.


“Auksinė moneta”, 20×20

Kaina – 25 eur

Maža, auksu spindinti mandala, nešanti gausos ir finansinės gerovės programas. Pagal kiniečių tradicijas –  auksinės ir raudona spalvos simbolizuoja sėkmę. Rytuose nuo seno į piniginę, finansinei sėkmei pritraukti, dera įsidėti tris raudonu kaspinu surištas kiauravidures monetas. Tai štai – ši mandala – tarsi sėkmės moneta, švytinti kaip saulutė. 🙂


“Vidinė saulė”, 32×32

Kaina – 50 eur

Kaip sako mandalos pavadinimas, ji simbolizuoja kiekvieno iš mūsų vidinę saulę. Tarsi planeta tarp kosminių ūkų ji mums spindi ir veda, jei tik leidžiam, jei tik pasitikim. Net jei išorėje yra niūru, liūdna ir apsiniaukę, įsijungus savo vidinę saulę, širdis prisipildo šviesa ir džiaugsmu. To piešdama ir linkėjau – gebėjimo nepaisant nieko įsijungt savo vidinę saulutę.

Varinis rėmelis puikiai pabrėžia viduje naudotus auksinius atspalvius.


“Kūno ir sielos balansas”, 30×30 – parduota

Piešdama, tarsi voratinklį pindama šią mandalą, galvojau apie sielos evoliucijos ir ne visada su jos tempais spėjančio kūno balansą. Piešiau ir  giedojau Jupiterio –  gausos, asmeninio tobulėjimo, dvasingumo ir gerovės planetos, mantrą . Ir mandala padovanojo man įžvalgas apie tai, kad visi pokyčiai, visos transformacijos gali mūsų gyvenime vykti pačia lengviausia ir harmoningiausia įmanoma mums forma. Ir jei tik patys pasirenkame lengvumą, nesipriešiname pokyčiams, leidžiamės jų vedami su meile, mūsų vidus  transformuojasi, evoliucionuoja tokiu tempu, prie kurio mūsų kūnas patogiai prisitaiko. Ir tuomet siela dera su kūnu, ateidami į balansą. Va tokios stiprios programos čia ir sudėtos bei papuoštos šilto sidabrinio atspalvio bestikliu rėmeliu.


“Įsižeminimas”, 35×35 (be rėmo 30×30)

Kaina – 50 eur

Kas mes be šaknų, be energijos, be visokeriopų išteklių, be gamtos ir Žemės? Kiek daug pokyčių atneša nuolatinis įsižeminimas, padedantis išsivalyti, suteikiantis saugumo, tvirtumo, gausos. Belieka prisiminti ir daryti tai.

Varinės spalvos rėmelis su stiklu bei nedidelis ochra spalvos paspartas puikiai kontrastuoja su mandalos mėlynumu.


SIELOS ŽIEDLAPIAI, 30X30 – parduota

Ši mandala gimė po nuostabios meditacijos, kurioje vaikščiojau po savo širdies sodą, apsipylusi kvapniais žiedais. Jo centre žiedlapius lyg palaiminimus į visas šalis barstė nuostabus rožinis medis, o to medžio centre plakė gyva širdis…Piešdama iš tokios palaimos būsenos į mandala įrašiau moteirkumo, švelnumo, takumo, ėjimo su stove, pasitikėjimo vedimu programas. Tai tarsi palinkėjimas sau – TEGU MANO SIELA ŽYDI. J


LAUMŽIRGIO MANDALA, 30X30 – parduota

Lengva, permatoma, tarsi iš nėrinių nuausta akvarelinė mandala pasakoja apie akimirką DABAR IR ČIA. Apie sielos ir jos būties trapumą, lengvumą, kuri lyg laumžirgis nutupia trumpam vienoje erdvėje ir, rodos, vos po kelių akimirkų jau juda vėl į priekį. Tai priminimas, kad laiko, kuris buvo vakar, jau nebeturime, o laikas, kuris bus rytoj, mums dar nepriklauso ir vienintelis laikas, kuriame verta būti yra DABAR IR ČIA.


CIKLAS STICHIJOS – VANDUO – 50X50 (be rėmo 36×36) -parduota

Dar viena mandala iš ciklo STICHIJOS, simbolizuojanti vandenį. Tai odė moteriškumui, emocijoms, empatijai, gyvybės šokiui mumyse. Ji pasakoja apie mūsų tyrumą, vidinę švarą, stiprybę būti silpnoms ir pažeidžiamoms. Apie mūsų drąsą atsiverti tiems, kas to verti, o tuo pačiu leidimą sau nenešti ant trapių pečių viso pasaulio naštos.

Moteriškos prigimties simbolių kupina, sidabro žėrėjimu papuošta mandala puikiai žiūrisi baltame moderniame rėmelyje su gelsvos spalvos paspartu ir stiklu.

Toks kūrinys galėtų idealiai papuošti moterišką studiją, jogos namus ar tiesiog šviesios, moteriškumą savyje skleidžiančios moters namus.


CIKLAS STICHIJOS – ORAS – 50X50 (be rėmo 36×36) – PARDUOTA

Dar viena mandala iš ciklo STICHIJOS.
Oras man reiškia kažką lengvo, permainingo, gilaus, trapaus, mistiško, bet ir gyvybiškai būtino. Viską mėgstu daryti savaip ir vaizduoti taip, kaip jaučiu, o ne taip, kaip REIKIA.

Todėl, nors iš oro stichiją atstovaujančios mandalos galėtum tradiciškai tikėtis kažko lengvo ir pastelinio, nupiešiau aromatingos nakties, kosmoso, žvaigždžių, mistinių naktinių spalvų ir sielų energijas atstovaujantį ORĄ.

Centrinis mandalos objektas – sfera, simbolizuojanti Žemės rutulį ir ją dengianisį drugelis. Norėjau, kad šis nakties draugas būtų netradicinis, ne per daug akivaizdus, dėl to jo kūnu tapo tarsi planetos išsirikiavusių mandalų eilė. Tai milžiniškas drugys, saugantis mūsų Žemę. Jo sparnai – tarsi durys į kitą realybę, atsiveriančios tik jos vertiems, kuriems skirta čia ateiti… Jo sparnai – tai du nugaras besuglaudžiantys angelai, kurie budi…


ŠEŠĖLINĖ PUSĖ, 30X30

Kaina – 45 eur

Labai mėgstu kurti grafines mandalas. Tai lyg magiškos istorijos – be spalvų, be žodžių, tik su nesibaigiančiais ir baltais lyg sniegas ornamentų labirintais.

Piešiant ant juodo fono vien tik baltu markeriu, apima jausmas, kad esi nuotraukos negatyve. Lyg po šešėlinę pusę savo vaikščiotum, jaukintumeis, mokintumeis priimti ją lyg savo pačios neatsiejamą dalį, kurią pridėjus į bendrą savybių koliažą gaunu autentišką savo tikrojo AŠ mozaiką. Tad ir ši mandala padrąsins tą, kuris arba kuri nori prisijaukinti savo netobulumą, savo šešėlį, savo dalį, kurią pripažįstant ir priimant apima vientisumo jausmas. Itin subtiliai ir moderniai žiūrisi juodame lakoniškame rėmelyje su paspartu.


ANIMUS, 50X50 – parduota

Didelė, ryški, dinamiška, aktyvi ir kupina stiprios energijos – štai kokia gavosi ši vyriškai mūsų daliai skirta mandala. Ji pasakoja apie jėgą ir drąsą, kurios reikia išlipti iš visuomenės mums užbrėžtų rėmų (matote baltą rėmelį vidurį, kurį tarsi pjautuvai bando sugriauti besisukantys mandalos sraigta?). Ji pasakoja apie skrydį į kitą lygį – drąsos būti tokiu, koks esi ir iš to kylančio autentiškumo lygį. Apie darnų gyvenimą su gamtos ritmais (matote tas besikeičiančias mėnulio fazes jos žieduose?). Apie vidinę stiprybę ir drąsą pasakyti NE, jeigu to norisi – ne ėjimą per kitų galvas, bet sąmoningumą bei savo ir kitų žmonių ribų gerbimą.

Puikiai žiūrisi moderniame juodame rėmelyje su baltu paspartu.


AŠ TAU ATLEIDŽIU, 35×35 (be rėmo 20×20)

Kaina – 60 eur

Nedidelė, bet labai stipria programa įkrauta mano mėlynoji gėlelė. Ji gimė po sukrečiančiai stiprios meditacijos, kurios metu susitikau su viena didžiausių savo gyvenimo skriaudėjų. Meditacijos metu supratau jos elgesio priežastis, jai nuoširdžiai atleidau ir visiškai išsilaisvinau nuo nuoskaudų. Nerealaus palengvėjimo jausmas. Juk atleisti turime savo skriaudėjams ne dėl to, kad jie to nusipelnė, o dėl to, kad to nusipelnėme mes patys. Tai įprasmindama mandaloje tarsi ašarų upelis mėlyna atleidimo srovelė nutekėjo…

Didelis, prabangus, storas medinis sidabro spalvos rėmelis su sidabro spalvos paspartu idealiai pabrėžia šios mandalos viduje sužybsinčias sidabrines gijas.


“SAUGUS VIDINIS VAIKAS” 35×35

Kaina – 65 eur

Šįkart mandalos idėja gimė kartu su netikėtai mintyse pasirodžiusiu embriono, iš kurio išsisuka visa mandalos kompozicija, vaizdiniu. Apėmė aiškus jausmas, kad turiu padirbėti su savo vidiniu vaiku – šįkart per piešinį. Ir tokiu būdu sukurti saugaus vidinio vaiko programą ne tik sau, bet ir tiems, kas grožėsis kūriniu – virtualiai ar pasikabinę jį namuose. Vienintelė spalva, naudota ant juodo lapo – skaisčiai auksinė, kuri simbolizuoja dievišką gydančią auksinę šviesą. Tik ji mus gali pagydyti… Piešiau šį ramiai, su šypsena miegantį vaikelį – mergytę. Ir į kiekvieną ją supančio rato širdelę, įdėjau po mantrą, po afirmaciją. Kartojau jai, kad ji saugi, mylima, dėkojau ir džiaugiausi, kad ji ateina į šį pasaulį, tokiu būdu tarsi perrašydama jos prenatalinio periodo istoriją. Kurdama jai saugią ir mylinčią aplinką būti. Tuomet, dabar, visados… Buvo graudu ir gera tuo pačiu. Neatsitiktinai kūrinio kompoziciją 4 ašyse palaiko širdys, išaugančios iš juodų lotosų. Tik kūrybos procese supratau, kam jų čia reikėjo. Juk lotosas – tai gėlė, kuri metų metais kaupia aplink save purvą (simbolinę patirtį) ir tik sukaupusi reikiamą jo kiekį pražysta. Taip ir moteris dažnai išmoksta pražysti tik sukaupusi pakankamą kiekį patirties. Ir kaip gražiausias žiedas ji pražysta tik išmokusi iš tiesų mylėti save, nes tai atsakymas į visus klausimus. O dar, kad ši mažylė jaustųsi saugi, pastačiau jai į sargybą didelius angelus – jų galvos, tai tos pačios iš lotosų išaugusios širdys. O sparnai – auksiniais burbulais ir pusinėmis mandalomis puošti. Tai meilės sau angelai. Nes tokia meilė sau – stipriausias ginklas prieš vidinį kritiką, prieš savęs alinimą, ujimą, baudimą, destruktyvias vidines programas ir leidimą kitiems mus skriausti. Tai mūsų saugumo garantas. O viduryje saugiai žvaigždžių apsuptyje miega maža mergytė. Temiega, tebūna saugi. Tesipildo. Dėkoju. Tebūna ir jūsų vidiniai vaikai saugūs ir laimingi. ❤


“PROTĖVIŲ PALAIMINIMAS” 30×30

Kaina – 50 eur

Parduodama su sidabriniu rėmeliu ir įstiklinta. Pagrindinė programa, kurią įdėjau į mandalą – ryšio stiprinimas su protėviais ir jų palaiminimų priėmimas. Ši mandala buvo įkvėpta vienos nuostabios dailės terapijos praktikos, kurios metu piešiau savo 7 kartų giminės medį atspindinčią mandalą. Jos metu, pamačiusi prieš akis išaugusį visą tą milžinišką būrį savo protėvių ir promočių, be kurių nebūtų buvę manęs, jaučiau jų siunčiamą energiją, meilę, palaiminimus. Buvo labai stipru, gera, jaučiausi tokia dėkinga už viską… Įkvėpta to jausmo, nupiešiau šią mandalą – tarsi nertą servetėlę, kurioje kiekviena “akis” yra mezginio dalis, kurią išardžius nebebūtų vientisumo. Piešdama norėjau pabrėžti jausmą, kad nesame vieni. Kad mums už nugaros stovi dešimtys, šimtai mūsų protėvių, kurie atėjo tam, kad kažkada ateitumėme mes. Ir net jei mes nežinome nei jų vardų, nei gyvenimo istorijų, vis vien galime pasidžiaugti ta bendryste, ta stiprybe, paprašyti jų palaiminimo ir pagalbos. Tikiu, kad jie mus laimina ir siunčia šviesą bei pozityvią energiją.


“MANDALŲ GAUDYKLĖ” 30×30

Kaina – 50 eur

Būna įprasti voratinkliai, būna sapnų gaudyklės, o dar būna ir mandalų gaudyklės. Štai tokioje ir įstrigo gražus būrys grafinių mandalų – baltų, sidabrinių ir auksinių, lyg servetėlių nunertų ant juodo lapo. Taip ir mes žmonės- visi unikalus, visi skirtingi, sukrentam į vieną “tinklą”, vieną erdvę, kurią dalinamės, kurioje keičiamės energijomis, kurioje lyg vieno mezginio dalys esame susiję. Taigi tai mandala – apie bendrystę ir Vienį.

Parduodama su juodu minimalistiniu rėmeliu.


“Gyvenimo mozaika” 30×30

Kaina – 50 eur

Šioje mandaloje įdėta vidinių paieškų, asmeninių ribų išlaikymo ir kovos už jas istoriją. Tai mandala apie snaigę, kuri gimė vėlyvą pavasarį, kai jau nebesninga. Ji buvo kitokia nei visos ir nenorėjo ištirpusi susilieti su aplinka, siekiančia ją apgenėti pagal savo lūkesčius. Tai snaigė, kuri nepaisant nepritarimo, išdrįso būti savimi…. Ir būtent tai ją puošė labiausia, nes daugiausia Visatai duoti galime būtent tuomet, kai sau leidžiame būti savimi.

Galbūt ir jums skamba asmeninių stiprių ribų, meilės sau, saves saugojimo, autentiškumo ir DRĄSOS BŪTI SAVIMI temos? O gal pažįstate žmogų, kuriam to norite palinkėti?


“Lengvumo gijos” 54×54 (be rėmo 40×40) – PARDUOTA

LENGVUMO GIJOS, 54X54 

Pagaliau esu pasiruošusi į naujus namus paleisti vieną savo mylimiausių ir labiausiai vykusių didžiųjų mandalų.

Jei galėtum, paklotum sau po kojom pūkines, tarsi veltinis minkštas lengvumo gijas. Kad gyvenimo žingsniams būtų minkščiau, drąsiau keliauti. Apsuktum tomis gijomis ne tik svarbiausias savo gyvenimo sritis, bet ir pačią širdelę, saugodamas ją nuo perteklinių emocijų, išgyvenimų, skausmingos patirties ir žaizdų. Nusipintum sau iš jų lengvumo akinius ir lengvumo sparnus ir skrietum per savo pamokas jų dar labiau neapsunkindamas, priimdamas su meile ir dėkingumu….
Pyniau šias mandalos pakloto gijas lyg jūros bangas, lyg minkštus debesis, po kuriuos vaikystėj svajojau pasivaikščioti. Tegu supasi juose širdelė, tegu mėgaujasi lengvumo lopšine, tegu mėgaujasi saldumu ir ramuma..

Mandala parduodama su idealiai jai tinkančiu minimalistiniu sidabriniu metalo rėmeliu, žerinčio sidabro prabangiu paspartu ir antirefleksiniu stiklu. Pakabinimo konstrukcija jau paruošta.


“KAI DU TAMPA VIENU”, 30×30. – parduota

Parduodama įrėminta su stiklu ir sidabriniu rėmeliu. Šįkart prieš piešdama mandalą, žinojau tik tai, kad noriu ją sukurt vien iš simbolių. O jų centre įkurdint magiškąją Flower of life kompoziciją. Štai, kaip išsirutuliojo istorija… Kiekvienas iš mūsų į santykius ateina su savo sukaupta patirtimi. Kartais ji būna miela, o kartais sunki ir nemaloni, bet dėl to tik dar labiau mus auginanti. Tai mūsų purvas, mūsų asmeninės trąšos, kurios leidžia mūsų vidiniam žiedui skleistis. Mandalos apačioje pavaizduotos į žemę lendančios ir visą piešinio kompoziciją palaikančios šaknys – tai bendras dviejų žmonių medžių, susiliejančių į naują medį, simbolis. Taip jie apjungia savo patirtis, trąšas, savo protėvių jėgą ir palaikymą į vieną, bendrą energiją, į bendrą augimą. Taip iš vieno lotoso, kuris jau apverstas, atgyvenęs savo programas, gimsta nauja struktūra. Ją piešinyje atstovauja gyvybės gėlės fragmentas pačiame centre. Gyvybės gėlės simbolis reiškia viso, kas gyva, vizualinę, geometrinę išraišką. Ta nauja struktūra gimsta apsijungus dviejų žmonių gyvybės gėlėms, kurių fragmentai matosi kiekvieno iš jų veide. Ir iš viso to kuriasi ir veriasi naujas lotosas, kuris gali sužydėti tik sukaupęs pakankamai purvo, pakankamai trąšų. Ir jis išleidžia į viršų naujas šakas, ieškodamas naujų kelių ir krypčių bendram augimui, kilimui, ėjimui link Kūrėjo, kartu susikibus rankomis ir šakomis. Didysis apverstas lotosas sujungtas plona gija su naujai išaugusiu, Toji gija padalina gyvybės gėlės struktūrą į dvi puses, tamsesnę ir šviesesnę- taip simboliškai užsimindama apie nepilnai išreikštą priešingų polių vienybę, sinergiją išreiškiantį simbolį JING IR JANG. Būtent taip gimsta naujas poros, šeimos medis, kuris sujungia žemę ir dangų ir leidžia mums semti abi šias palaikančias energijas. Žmonių veidus pavaizdavau priešingai atsispindinčių spalvų, nes į ryšį paprastai pritraukiame žmones, kurie mus atspindi geriausiai. Kartais jie labai į mus panašūs. Kartais – visiškos priešingybės. Kartais jie to, ko turim per mažai, turi kaip tik per daug. Jie vienaip ar kitaip atspindi mus ir tas pamokas, kurias mums reikia išmokti, nes nėra stipresnio mokytojo už santykius artimame ryšyje. Todėl kitas mandalos pavadinimas galėtų būti ATSPINDŽIAI. Paprastai mandalas darau smulkias, su daug raštų. Šįkart norėjosi minimalizmo. Tegu šneka simboliai…


Su laiku šiame puslapyje atsiras ir daugiau naujų kūrinių, tad jeigu jums ši tema aktuali, o sau patinkančios mandalos dar nesuradote, sekite naujienas.

Su meile,

Aurelija Sielos namai

Latest Posts

Mandala “Nauja pradžia. Jungtys” 50×50

Šįkart mandalą pradėjau nuo 4 embrionų, suglaudusių galvas pačiame centre. Buvo aiškus jausmas, kad tai kūrinys apie kažko naujo, didingo ir gražaus gimimą, tik kol nepabaigiau, nesupratau, ką pasąmonė per simbolius rodo. Tuos centrinius auksinius embrionus tarsi švelniom rankom ar sparnais apkabino 4 mėlyni lotosai – tarsi aukštesnė sąmonė, kuri jau turi sukaupusi daugiau išminties.…

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Follow Me

Get new content delivered directly to your inbox.