Sveiki atvykę!

"Kai meilė pilasi per kraštus". Akrilas, drobė. Išmatavimai: 80x100
“Kai meilė pilasi per kraštus”. Akrilas, drobė. Išmatavimai: 80×100

Sveiki. Esu menininkė Aurelija Kriščiūnaitė. Džiaugiuosi, galėdama jums pristatyti savo modernius ir spalvingus, o taip pat energetiškai įkrautus tapybos darbus, kurie ne tik puošia interjerą, bet ir gerina namų aurą.

Į kiekvieną savo kūrinį tam tikra technika įrašau po mantrą – pozityvią energinę programą, skleidžiančią ramybę, įkvėpimą, o, svarbiausia – nuolat spinduliuojančią besąlyginę meilę. Tikiu, kad mano modernūs, spalvingi ir dinamiškų formų paveikslai yra ne tik puikiai pritaikomi kaip modernaus interjero detalės, puošiančios ir pagyvinančios namus ar ofisą, bet ir tampa vertingu pirkiniu, nuolatos perteikiančiu gerą energiją savo šeimininkams.

———————————————————–

Hello. I’m ant artist Aurelija Krisciunaite. I’m happy to present you my original, modern and colourful, energetically positive paintings, made on canvas to decorate your interior as well as improve your home aura.

To make my paintings even more special, I set a certain mantra in each of them. Mantra is a positive energy program, which diffuses the peace, tranquility, inspiration and the most important – never-ending unconditional love. That is why I believe that my colourful, abstract and dynamic canvases can become not only important decoration warming up the modern interior at home or office but also valuable purchase which constantly spread positive energy to their owners.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s