Čirvų dama, 80×60

Čirvų dama/80x60.
Čirvų dama/80×60.

Šiandien jums noriu pristatyti pirmąjį paveikslą “Čirvų dama”, kuri personologijoje simbolizuoja MOTERĮ iš didžiosios raidės. Tai sėkmingai save realizavusi moteris, partnerė, žmona ir mama. Ji išmintinga, rūpestinga, mylinti, laiminga ir kupina besąlyginės meilės sau bei viskam aplinkui. Būtent tokios energetinės programos yra sudėtos į šį paveikslą.

Turiu pasakyti, kad šio paveikslo stilistika nustebino mane pačią. 🙂 Tai pirmas mano paveikslas ant drobės, kuriame vaizduoju žmogų. Jaučiu, kad išdrįsti šiems pokyčiams tapybos stilistikoje paskatino fraktalų piešimas. kuris man, kaip menininkei plačiąja prasme suteikė drąsos kūrybinėje ir emocinėje saviraiškoje bei vis nenustoja skatinti mano kūrybingumo.

Labai dažnai bandydamos realizuoti tai, ko iš mūsų tikisi visuomenė, primetusi mums reikalavimą būti stipriu vyru darbe ir tuo pat metu švelnia moterimi namuose, pamirštame, kad visų pirma esame moterys – švelnios, rūpestingos, jausmingos ir geros būtybės, kurias reikia mylėti ir saugoti. Kad ir kaip pasuktumėm, tik generuodamos daugiausia moterišką energiją, sukuriame harmoniją tiek savo viduje, tiek šeimoje, tiek ir visuomenėje.

Tebūna ši “Čirvų dama” mano palaiminimas ir šilčiausi linkėjimai jums maksimaliai realizuoti save kaip moterį ir semti savo moterišką laimę pilnom rieškučiom. Skiriu jį kiekvienai “Sielos namuose” apsilankančiai moteriai, žmonai ir mamai.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s