Ryto žara

Ryto zara

Ar jums yra kada tekę prabusti gerokai anksčiau nei įprastai ir staiga pamatyti melioninio saldumo ir neįtikėtino rausvumo kylančią saulę? Atitrauki užuolaidas ir leidi jai užlieti savo auksine-lašišine spalva visą kambarį, veidą, rankas, akis… Norisi, kad jos pritekėtų dar ir dar. Man, užkietėjusiai miegalei, tokie pabudimai ir saulės pasitikimai – geriausias priminimas apie visas tas netikėtas dovanas, kurias gauname.

Šis paveikslas pasakoja apie tikro, autentiško, šviesaus ir šilto moteriškumo energiją. Kai eini per pasaulį ir kiekvienu savo judesiu, veiksmu, mintimis kartoji : AŠ ESU MEILĖ. AŠ ESU ŠVIESA. AŠ ESU ŽARA. Kiek daug mumyse –  moteryse- telpa meilės, atleidimo, švelnumo, saldumo…

zara-fragmentas

Ir kiekvieną rytą, tekant saulės žarai, mes vėl iš naujo gauname gyvybės dovaną. Kasryt renkamės, kokios būsime šiandien. Kasryt turime šansą pradėti dieną kitaip. Su šviesa ir meile širdyje.

Ir jei eidamos per gyvenimą išsibarstome, visuomet galime sustoti ir pradėti rinkti save iš naujo po gabalėlį. Su meile kurdamos save ir susigrąžindamos sau savo galią. To kiekvienai iš mūsų ir linkiu.

ohmyprints-25042019-144330Paveiksle, priklausomai nuo krentančios šviesos kampo, gražiai žaidžia auksinės dėmelės – lyg saulės zuikučiai, primenantys vasarą. Tik nuotraukose to nesimato, nes auksas nefotogeniškas. 🙂

Idealiai žiūrėtųsi šviesiame kambaryje prie baltų ar šviesių baldų. Idėja jūsų interjerui.

p.s. Šviesius paveikslus labai sunku tinkamai nufotografuoti. Realybėje jis daug įspūdingesnis. Kviečiu apžiūrėti gyvai, o Vilniuje galiu atvežt paveikslą į primatavimą. :).

Su meile,

Aurelija

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s