Dievas, kuriantis pasaulius, 100×100

Šis kosminis paveikslas turi tokią sakralią ir mistinę istoriją, kurią sunku įdėt į žodžius. Bet pabandysiu.

Visų pirma, tai antras paveikslas iš serijos, tęsiantis kūrinius apie dieviškos sąmonės būtybes, perkūrinėjančias mūsų planetą ir visą planetarinę sistemą. Lygiai prieš metus magiškai ir sakraliai pas mane atkeliavo Motinos Žemės dievybė – GAJA. Ten buvo daugiausia moteriška kurianti energija.

Šįkart paveikslas vaizduoja vyriškos dieviškosios sąmonės būtybę Sanat Kumaros vaidmenyje. Sanat Kumara – dieviškosios sąmonės esybė, kuri suvaidino svarbią rolę kažkada pasiaukojamai įsikūnydamas kaip dieviškosios sąmonės – Kūrėjo ugnies – nešėjas ir taip išgelbėjęs Žemės ir žmonių civilaciją nuo susinaikinimo. Daugiau apie jį galite pasiskaityti internete.

Su šiuo mokytoju niekada nebuvau stipriame ryšyje, todėl jo atėjimas į mano darbą ir tai, kad jį taip aiškiai atpažinau, buvo neapsakomas žodžiais. Gavau tiek patvirtinimų, kad tai būtent jis, jog abejonių neliko. Apėmė dieviškojo apreiškimo jausmas. Verkiau klūpodama iš džiaugsmo ir dėkingumo už tai, kad tokiam atėjimui pasirinko mane. Kas kada nors kažką panašaus patyrė, supras, apie ką kalbu.

Paveiksle šis Dievas kuria ir perkūrinėja pasaulius – gimstančias ir jau mirštančias planetas. Vienos iš jų dar užsimerkę – miegančios sąmonės, kitos jau bunda. Na, o mūsų Žemė, kurią mintimis balansuoja Dievas, šiuo metu yra perkūrinėjama, keičiama energetiniu lygmeniu. Jos gaublyje iš energijų formuojasi stilizuotas balanso (ing ir yang) ženklas. Dar Žemės planetos vaizdinyje galite pamatyti paukštę, kuri snape neša dievišką esaties kibirkštį- pokyčio energiją, esančią Dievo tarpuakyje…

Įdomu tai, kad net ir tapant sakralios vyriškos energijos atstovaujamą kūrybą, akivaizdu, kad viskas Visatoje vyksta balanse. Viskas kuriama, visų pirma, minties galia. O taip pat – glaudžiai bendradarbiaujant ir apsijungiant energijoms. Taip planetų kūryboje vandenynų žydrynė iš Dievo kūno apsijungia su motiniška Žemės energija, kurią simbolizuoja auksinis medis, savo šakomis lyg rankomis laikantis mūsų planetą. Susijungia vyriška ir moteriška kūryba, kad gimtų kažkas naujo…

Labai patiko dėlioti su dažais išmirkytus pirštų atspaudus, nes iškart supratau, ką man Srautas per juos sako. „O kaip manai tie Dievai viską kuria? Taigi per mus. Kūrėjas kuria mūsų rankomis.“

Šiame tapybos procese stiprią rolę sužaidė Aura Soma terapija, su kuria labai rekomenduoju susipažinti negirdėjusius. Mane asmeniškai per paskutinius keletą mėnesių ji palietė labai stipriai.

Visų pirma, paveikslo spalvos idealiai atitinka mano resursinį Aura Somos ekvilibriumo buteliuką, kuriame nuostabiai susijungia violetinė ir turkis . Šis derinys vadinasi „Nauja žinutė“ ir reiškia transformuojančią komunikaciją, einančią iš širdies, įkvėptą Srauto ir išreikštą per kūrybą.. Ką gi. Štai jums ir paveikslai iš Srauto, kurie ateina per mane.

Beto –  būtent per Aura Soma praėjusią vasarą susipažinau su Sanat Kumara energijomis ir sužinojau, kas tai per pakylėtasis dvasinis mokytojas.

Tapant vis galvoje skambėjo žodžiai – KAIP DANGUJE, TAIP IR ŽEMĖJE. Todėl ir auksinės žvaigždės paveiksle, spindinčios kosmose, atsispindi apačioje plytinčiose vandenyno gelmėse…

Neįtikėtina, nes pasirodo būtent apie tai yra Sanat Kumaros Aura Soma kvintesencijos nešama žinutė, kurią perskaičiau jau paveikslui einant į pabaigą.

O paveikslas savo galutinę formą įgijo lygiai tą pačią dieną, kai pagaliau gavau savo užsakytą Sanat Kumaros kvintesenciją, nors turėjau ją gaut jau seniai… Bet, vadinasi, taip reikėjo.  Ir tokių sinchronijų su šiuo paveikslu buvo tiek, kad geriau nebevardinsiu, nes pavargsit skaityt. 🙂

Dar vienas man pačiai įdomus momentas – 45 laipsnių kampu pasisukusi paveikslo kompozicija. Jei būčiau tapiusi sąmoningai, ją daryčiau tiesią. Na, o dabar ji tik patvirtina, kad vyksta transformacija, pokytis, keičiasi ašis… Todėl šis paveikslas galėtų labai originaliai būti pakabintas kampu – žiūrėtųsi labai įdomiai.

Skaitant paveikslo aprašymą gali susidaryti įspūdis, kad tai sąmoningas, sugalvotas ir sudėliotas kūrinys.

Iš tiesų, esu tokia pat nustebinta, kaip ir jūs. Jis tiesiog mane pasirinko ir pats atėjo…

Nes norėjo būti, nes norėjo pasakyti, kaip svarbu dabar kiekvienam nubusti, prisiimti atsakomybę už sąmoningumo ir dvasingumo kėlimą, nes būtent per mus yra keičiamos visos planetos vibracijos. Nes būtent dabar yra kritiškai svarbu pasirinkti šviesą ir rinktis ją vėl ir vėl iš naujo. Kasdien. Įrodant tai ne tik savo mintimis ar žodžiais, bet ir veiksmais.

Tai vat tokia istorija. Trumpai nesigavo. 😀

Taip gimsta mano intuityvūs paveikslai ir esu be galo laiminga galėdama juos kurti jums ir sau.

Su meile,

Aurelija

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s