Nauji horizontai, 100×100

NAUJI HORIZONTAI, 100X100 (mišri technika).

Kaina – 650 eur.

Tai pirmas po ilgo laiko mano tapytas abstraktus, didelis ir tikrai „interjerinis“ darbas ne pagal individualų užsakymą. Tai reiškia, kad kol kas jis laisvas. Buvo ne vienas klausiantis, ar vis dar turiu vizualiai ir tematiškai panašų kūrinį „Nauja pradžia“, kuris jau seniai puošia klientės namus. Taigi, ankstesniu paveikslu besidomėjusius, kviečiu pajausti – gal NAUJI HORIZONTAI – tai jūsų darbas, kurio laukėte?

Jaučiu, kad jis puikiai žiūrėsis lengvame, šviesiame, neperkrautame namų ar darbinės veiklos interjere. Retesnis atvejis, kai savo darbą įsivaiduoju kabantį darbinėje erdvėje. Bet šis kūrinys šviesiame ofise galėtų tikti puikiai, įnešdamas saulėtų, džiaugsmingų energijų į kasdienę pilkumą.

Apie ką jis?

————–

Dar viena nauja tavo gyvenimo pradžia. Tarsi saulėtas rytas, kai tau ir vėl duodamos 24 gyvenimo valandos – tarsi energijos bankas, kurį gali išnaudoti taip, kaip nori.

Kiek tokių gyvenimo pradžių esi turėjęs? Naujas darbas, naujas verslas, nauja kūrybinė idėja, nauji santykiai, naujas požiūris ir santykis su savim bei kitais, nauja gyvenama vieta, nauja gyvenimo rolė, tėvystė, motinystė, nauja gyvenimo šalis…

Esu tikra, kad tas vilties, šviežumo, nekantrumo, nežinios, o tuo pačiu smalsumo ir džiaugsmo jausmas, tau tikrai pažįstamas.

Jei esi tokių naujų gyvenimo etapų turėjęs ne vieną, puikiai žinai, kad pradėti kažką visiškai naujo, reikia daug drąsos veikti nepaisant baimės, aplinkinių ar savo paties vidinių abejonių, galimų kliūčių, nežinojimo, kaip bus. Reikia daug tikėjimo savimi. O taip pat tikėjimo vedimu ir tuo, kad esi šiame pasirinktame gyvenimo etape ne vienas ir tau bus duota visa reikalinga pagalba, jei tik jos kreipsies…

O kaip tokiom akimirkom jaustumeis, jei žinotum, kad tau neišvengiamai pasiseks? Su kokiu ryžtingumu ir džiaugsmu nertum į visas patirtis ir kaip lengvai nugalėtum nedideles kliūtis?

Būtent tokios – sėkmės ir vedimo-  programos įrašytos į šią abstrakciją, praturtintą dideliu reljefo ir aukso, vario, bronzos kiekiu. Sakyti gyvenimui TAIP, tikėti savim, tikėti vedimu ir jį jausti, kurti ir vizualizuoti bei realizuoti savo sėkmę pačiam, eiti į priekį drąsiai ir su džiaugsmu, žinant, kad visos patirtys yra mūsų dovanos.

Šiame kūrinyje, kaip ir gyvenime – daug būties planų ir juose plevenančių energijų, daug langų ir durų, simbolizuojančių galimybes, pasirinkimus. Visgi tai abstrakcija, todėl joje, išskyrus pro šviesos tarpą išlendantį skrydžiui paukštį, galite nematyti nieko. Arba galite matyti labai daug. Čia jau kiekvieno pasirinkimas. Ir veidrodis.

Nors procese, kaip įprasta, kūrinyje mačiau labai daug atpažįstamų vaizdinių, kuriuos iš įpratimo norėjosi ryškinti, šįkart susilaikiau. Tebūnie ši šviesi ir saulėta abstrakcija tarsi pažadas, kad naujuose gyvenimo horizontuose, kurių iki galo aiškiai nematome, nesuprantame ir negalime sukontroliuoti, visi mūsų žingsniai yra palaiminti iš aukščiau. Ir mes einame tuos žingsnius drąsiai ir su meile, nes tikime, kad viskas yra ir bus gerai.

Paveiksle šįkart naudojau dar daugiau reljefo, nei įprasta. Iš arčiau jį apžiūrėti galite atskiroje nuotraukose apačioje.

Reljefas – tarsi randai man simbolizuoja patirtis, mūsų vidinius sluoksnius, kaupiamus per gyvenimą “po mūsų oda”. Tai mūsų turtas, mūsų gylis, mūsų neįkainojama patirtis. Taip pat kūrinyje daug aukso ir vario subtilių detalių, kurias galima pamatyti, tik pagavus atitinkamą apšvietimą. Taigi, susidomėjusius, kviečiu apžiūrėti paveikslą gyvai Vilniuje (rimtiems pirkėjams galiu privežt kūrinį “primatavimui”. Į kitus miestus galiu išsiųst greitu ir saugiu būdu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s