Mandalų medis

mandalu_medis
MANDALŲ MEDIS, 80X80

Kartais paveikslų temas man įkvepia kelionės. Kartais – sutikti žmonės, pamatytas interjeras ar gamtos grožis. O dažniausia paveikslo tema, kaip ir koloritas gimsta tiesiog atsidavus kūrybiniam procesui ir nieko neplanuojant. Tuomet sluoksnis po sluoksnio paveikslas man atsiskleidžia kaip intriguojančio romano istorija, kurią su įkvėpimu ir intriga skaitai iki paskutinio puslapio.

Šįkart viskas buvo kitaip, nes paveikslas gimė pagal išankstinį užsakymą iš man labai brangių žmonių. Noras papuošti jų ką tik išbaigtą naują interjerą ir įnešti į jį šviesios energijos, spalvų bei daug meilės buvo toks didelis, kad naujo paveikslo vaizdinį pamačiau mintyse iš karto, vos tik pažvelgusi į sieną, ant kurios šis turėtų kabėti.

mandalu medis-fragmentasGalbūt todėl tapybos procesas buvo toks lengvas, toks pakylėjantis, toks magiškas ir palyginus greitas. Šis medis jau gyveno manyje. Tereikėjo jį išleisti lauk, leisti užaugti drobėje ir įdėti į spalvas. Ir štai – prieš jūsų akis – MANDALŲ MEDIS. augantis iš lotoso.

Lotosas – ypatingo grožio gėlė, kuri metų metais kaupia aplink save purvą. Ir tik sukaupęs pakankamą jo kiekį lotosas galiausiai pražysta, savo grožiu nustelbdamas viską aplinkui. Ir mes – žmonės – kaip lotosai, kurie kaupia savo gyvenimo patirtis – lengvas ir sunkias, malonias ir skausmingas, kad vieną dieną pražystumėm. Ir iš savo patirčių užaugintumėm medį.

Medį, simbolizuojanti mus – kaip energijos laidininkus. Mus, kaip mūsų šeimos ir giminės dalį. Mus – kaip gamtos dalį. Medį, kuris semiasi energijos ir palaiminimų iš savo protėvių ir siunčia juos toliau savo vaikams ir jų vaikams…

Na, o medyje besisupuojančios mandalos teprimena apie tai, kad buvimas savimi, buvimas tarp mylimų žmonių, buvimas gamtoje mums padeda pamatyti savo pačių atspindį ir patirti balanso, pilnatvės, susicentravimo bei dvasinės pilnatvės jausmą. Būtent šias programas įrašiau į paveikslą, pasitelkusi mantras, maldą bei reiki energiją. Tikiuosi, kad visos jos gražiausiomis spalvomis persiduos į erdvę, kurią ir papuoš.

Tesipildo visos šios programos ir kiekviename iš mūsų, žvelgiančių į šį paveikslą.

Su meile,

Aurelija

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s