Diptikas “Bučinys” 80×60

Bucinys
DIPTIKAS “BUČINYS”, 80X60

Niekas taip neįkvepia skrydžio jausmui, kaip meilė…

Tai ji mums užaugina sparnus. Puiku, jei prieš sutikdami sau skirtą žmogų, mokėjome skristi ir patys. Tuomet į mūsų gyvenimą atėjusi antroji pusė nebus mūsų priklausomybė ar “ramentas”. Bet kam skristi vienumoje, jei galima skristi dviese? Juk toks skrydis – rūpinantis vienas kitu, įkvepiant vienas kitą, palaikant vienas kitą gali įgauti visai kitokias aukštumas. Jos svaigina ir augina. Jose gera būti – veikti, kalbėti, tylėti, nurimti, ištirpti, užgimti iš naujo ir kurti naują bendrą realybę. 

bucinys_fragmentasBūtent apie tokį lemtingą susitikimą, apie auginantį ir svaiginantį buvimą kartu, trauką, griaunančią visus gravitacijos dėsnius, apie glėbį ir bučinį, kuriame susijungus dingsta visas aplinkinis pasaulis ir pasakoja šis mano naujausias paveikslas – diptikas. Jo centre bučiuojasi du paukščiai, simbolizuojantys porą, užsiauginusią sparnus.

Diptikas – tai dviejų dalių kūrinys (dvi atskiros drobės susijungia į vieną). Būtent taip simboliškai į vieną bendrą Vienį, į kitą kokybę susijungia du vienas kitam tinkantys žmonės.

Todėl šis paveikslas  – ideali dovana vestuvių, jungtuvių proga, o taip pat švenčiantiems vestuvių metines arba tiesiog norintiems į savo namus pasikviesti tokią meilę, darną ir skrydžio poroje jausmą.

Dėl paveikslo apžiūrėjimo ir įsigyjimo rašykite asmenine žinute.

Su meile,

Sielos namai

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s