Protėvių palaiminimas 120×80

PROTĖVIŲ PALAIMINIMAS (120X80) – individualus užsakymas

Pristatau jums dar vieną itin energetiškai stiprų ir simboliais prisodrintą mano darbą, sukurtą pagal individualų klientės užsakymą. Klientę vėl turėjau labai ypatingą, giliai jaučiančią, turinčią siprų vaizdinių kanalą, dirbančią su savo vidumi, tad ir paveikslo kūrime tam tikra prasme abi per tuos pačius procesus ėjom ir tokiu būdu tarsi kartu kūrėm.

Šįkart paveikslo temą ir kryptį, kuri yra reikalinga šios moters norui atliepti, Srautas parodė jau viename pirmųjų sluoksnių. Klausiau jo – kur rasti tai, ko ji nori? Kaip gauti tą pastiprinimą, padrąsinimą, tą pagalbą? Ir tuomet labai aiškiai pajaučiau drobės erdvėje stovinčias ir palaiminimui iškeltas rankas laikančius pirmuosius giminės vyrą ir moterį. Iškart supratau – tai ją ir jos širdies veiklą laiminantys protėviai. Kartais protėvių energijos ateina į tarpinius paveikslo sluoksnius, palaimina ir išeina. Bet šįsyk jie norėjo likti ir parodyti, kaip stipriai mano užsakovė yra saugoma, palaikoma, vedama, kad niekuomet savo gyvenimo kelyje nėra viena…

Taigi, archetipinės moters ir vyro figūros – tai ne tik pirmieji protėviai, bet ir angelai. Jų kūnus užpildęs gyvybės gėlės raštas simbolizuoja gyvybinę energija, kurios pavidalu jie egzistuoja.

O jų sparnuose, jei prisitrauksite arčiau, galėsite įžiūrėti ir kitų, jau išėjusių protėvių siluetus, profilius ar net veidus. Žinote, kaip plunksnos, prisiglausdamos viena prie kitos suformuoja sparną? Taip ir čia – protėvių sielos, susijungdamos viena su kita per širdį, suformuoja energetinius mus saugančius sparnus. Taigi, vyriškoje, dešinėje sparno pusėje – galite rasti vyriškus profilius ir siluetus. Moteriškoje, kairėje pusėje– moteriškus. Kai kurių iš jų veidų jau niekas nebeatsimena, tad jie pasirodo paukščio pavidalu. Ir visi susijungia kaip visų 7 kartų protėvių apsauga sparnų pavidalu, kad saugotų ir vestų.

Taip pat, moters kaktoje švytintis mėnulis su žvaigždėmis – tai sakralios moteriškos energijos atspindys. Jis jungiasi su vyro galvoje švytinčia saule. Saulė – tai vyriškos sakralios energijos simbolis. Taip susijungdamos dviejų priešingų polių energijos sukuria sąmonę, sielą, kuri šiuo metu save atpažįsta mano klientės vardu.

Kosminė sąmonė, atsispindinti aukštyn kojom

Šią sąmonę pagimdo kosminės įsčios, kurios, jungiantis saulei ir mėnuliui susiformuoja į kosminę gimdą., kurios ribas žymi balti burbuliukai.

Paveikslo viršuje šviesą skleidžia Sielų medis. Pamenate filmą “Avataras”, kuriame prie protėvių sielų personažai galėjo prisijungti per medžio gijas? Būtent tokį medį šįkart Srautas pakvietė nutapyti šiame paveiksle. Tai protėvių sielų medis, kuris savo šviesa dalinasi su mano klientės sąmone ir jos pačios šviesos indas užsipildo ta meile, šviesa ir palaikymu.

Na, ir galiausiai centrinėje paveikslo dalyje – mano klientės sąmonę simbolizuojanti Šviesos taurė, kurios centre – akies pavidalu į mus žiūri stebinti sąmonė, kosmosas, Kūrėjas (iš tiesų į ją reikia žiūrėti apvertus paveikslą aukštyn kojom, nes mes Žemėje matome tik dvasinio pasaulio atspindį). Taip Srautas norėjo pasakyti, kad kiekviename iš mūsų yra tas Kūrėjo kibirkšties, jo sąmonės atspindys, suteikiantis galimybę mums patiems kurti savo patirtis.

 Ši taurė – tai moteriškumo (taurė-įsčios), nešamos ugnies, šviesos, meilės simbolis. Taip mano klientė neša savo gyvenimo deglą, eina savo Širdies keliu į naują veiklą su visais palaiminimais ir laiko savo taurę rankose, pasišviesdama kelią ne tik sau pačiai, bet ir visiems, kam to reikia šalimais. Jos pirštai, nešantys taurę – lyg vaiko, palyginus su didelėm protėvių rankom, kurios ją laimina ir saugo.

Šalia taurės – dvi mažos gėlytės, simbolizuojančios mano klientės vaikus, o šalia jų – dar visa krūvą ateinančių sielų – gal anūkai, proanūkiai ir tolimesnis giminės pratęsimas.

Ir visi jie yra pirmųjų protėvių saugomi laiminančios energijos gaubte. Saugūs, save realizavę, sveiki, laimingi, mylintys, einantys savo širdies keliu…

Paveiksle yra daugybė programinių žodžių, kurių šįkart net ir stengiantis nesigavo paslėpt po viršutiniais sluoksniais. Pavyzdžiui, taurės priekyje aiškiai matosi reljefinis žodis MEILĖ, O prie kairės gėlytės, žodžio TEBŪNIE pradia. Tai taip pat Srauto žinutė. Tenenutrina niekas priminimo, kad iš esmės visi mes esame meilė ir šviesa, kurią nešame savo rankose ir iš kurių kuriame viską savo gyvenime. Teneuždengia to jokie gyvenimo rųpesčiai ir patirtys.

Būtent to iš visos širdies mano klientei linki ne tik jos protėviai, Srautas, bet ir aš pati. Tesipildo pačiu harmoningiausiu būdu jai ir visiems, kam tik to norisi ir reikia.

Su meile,

AURELIJA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s