VENERA, 50×50

VENERA, 50×50, mišri tapybos technika ant kartono.

Jau dvi savaites ši pilnatvės, gausos, meilės, įkvėpimo, malonumo ir grožio energijų kupina deivė puošia mano namų altorių…Deginu žvakes, žiūriu į jos žaismingą žvilgsnį, švelnumu ir aistra liepsnojančius mistinių augalų žiedus, iš kurių sunkiasi gausa ir pilnatvė, stebiu tą gausą – gyvybės ir meilės nektarą-geriančius paukščius, susibūrusius apačioje ir jaučiu, kaip tos pilnatvės energijos vibruoja į mane per visas poras… Nuostabus jausmas…

Į paveikslą atkeliavę tautiniai motyvai, kurie puošia jos plaukus, kaktą, įsilieja į žvaigždėmis virtusias mandalas, sufleruoja, kad ši deivė galėtų būti ir Milda – mūsų lietuviška meilės deivė. Bet kadangi maniškė stebuklingai gimė astrologiškai ypatingą dieną, kai Veneros Rožės žvaigždė po daugybės metų sugrįžo kuriam laikui į savo namų būstą (Svarstykles), visgi jaučiu, kad čia Venera. Taip, tai ji spindi savo karališkumu naktiniame danguje.

Kadangi astrologiškai Veneros programos – partnerystė, meilė, aistra, finansai, gausa, kūryba, grožis – tokį paveikslą ir jo energijas labai tinka pasistatyti ant namų altoriaus. Na, arba tiesiog pasikabinti/pasistatyti kažkur namuose kiekvienai moteriai, norinčiai aktyvuoti ir harmonizuoti šias programas savo gyvenime.

Originalas yra tik vienas ir jis jau parduotas, bet turiu puikų pasiūlymą – riboto tiražo aukščiausios kokybės menines reprodukcijas, kurios savo grožiu nenusileidžia net ir pačiam originalui. Jų gamyba yra brangi, bet rezultatas, kurį gauname, tikrai to vertas. Šių reprodukcijų kiekis bus ribotas, kad kūrinys nevirstų konvejerine spauda. Tad jeigu domina, kviečiu užsisakyti.

Jūsų pasirinkimui 3 variantai:

1. Juodame ar baltame rėmelyje po organiniu stiklu įrėminta VENERA ant fantastinės kokybės kartono, neatskiriamo nuo drobės 50×50.

2. Juodame ar baltame mediniame rėmelyje po stiklu įrėminta VENERA ant fantastinės kokybės kartono,30×30 – idealus ne tik sau, bet ir kaip kalėdinė dovana kitai, brangiai moteriai.

3. Aukščiausios kokybės reprodukcija ant drobės su porėmiu, paruošta kabinimui. Gali būti originalaus dydžio 50×50 arba didesnė – 80×80, 100×100.

Kiekviena reprodukcija bus papuošta mano asmeniniu, ranka rašytu palinkėjimu ir aktyvuota kūrinio programa. Vilniuje darbus galima atsiimti gyvai, o į kitus miestus siunčiu greitu, pigiu ir saugiu būdu.

Dėl reprodukcijų kainų rašykite asmenine žinute.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s